DMCA

Na serveroch tomflix.eu nie je uložený žiadny obsah chránený autorským právami. Všetky súbory sú uložené na externých úložiskách, ktoré niesú spojené z webstránkou tomflix.eu. Stránka len odkazuje na videá, tzv. embedovanie, ktoré bolo súdom EÚ prehlásené ako legálne.

Prevádzkovateľ  nenesie zodpovednosť  za porušenie autorských práv, z dôvodu, že žiadne video sa nenachádza na serveroch tejto webstránky.

SOZA uznáva, že použitie embedovacích kódov nie je verejným prenosom, resp. sprístupňovaním autorského diela verejnosti podľa platného Autorského zákona a teda nepodlieha licencovaniu.


Vlastník tejto stránky uvádza nasledovné: 

V prípade, ak ste držiteľom neakého súboru, prosím, nekontaktujte nás ale poskytovateľov, na ktorých serveroch sú uložené akékoľvek materiály chránené autorskými právami. Vlastníci tejto stránky za to nie sú zodpovední a podľa Teleservices Act taktiež.  tomflix.eu je len sprostredkovateľom externého obsahu a za právne chránený obsah sú zodpovední poskytovatelia, ktorí tento obsah hostujú. Sami nemôžeme odstrániť tieto súbory a tiež neposielame žiadne odkazy na externý obsah – to je vykonávané dobrovoľníkmi. Pre odstránenie obsahu chráneného autorskými právami a uplatnenie si autorských práv, kontaktujte prosím priamo spoločnosti, ktoré tieto súbory ukladajú na svojich serveroch.

Prevádzkovatelia tejto webovej stránky nemajú vedomosť o porušení autorských práv spôsobenú odkazmi uverejnenými tretími stranami.

Všetky videá na tejto webstránke sú zdielané (embedované) z volne dostupných zdrojov ako je napr. youtube.com.